Kies vor 'n technies vak, da's pas leuteg 18-01-2015.
Fotograaf: Plaatjesmaker





Meer fotokes van Plaatjesmaker
Beesjes, ammaal beesjes, le schole. 24-02-2017.
Lekker op stap op zondagmiddag. 12-02-2017.
Van uis en aard. 05-02-2017.
De ware n'aard op de ruilbeurs. 04-02-2017.
Ope dag op 't Konterscherp. 29-01-2017.
Meziek- en tekelesse emn wa dweile 25-01-2015.
Geschiedenisleske op de ruilmart 24-01-2015.
Kies vor 'n technies vak, da's pas leuteg 18-01-2015.
Ginnerale rippetiesie om te zien of me n't nog kenne 11-11-2014.
Ginnerale rippetiese om te kijke of me n't nog wiste 11-11-2014.
Nog eve 'n werrem gevoel bij twinteg grade 09-03-2014.
D'andere plaatjesmaker et d'n optocht gezien (vervolleg) 04-03-2014.
D'andere plaatjesmaker et d'n optocht gezien (1) 04-03-2014.
Van 't stesjon nar de Mart 01-03-2014.
Intocht 2 deur d'andere plaatjesmaker 01-03-2014.
Intocht 1 deur d'andere plaatjesmaker 01-03-2014.
Groene vingers, schnmaak en veul meer in Oost 28-02-2014.
Wagetjes Kijke deur d'andere plaatjesmaker 26-02-2014.
De Krabbekweekers bekeke deur 'n andere plaatjesmaker 16-02-2014.
Bloeizaam weer bij 't Wagetjes Kijke 26-02-2014.
Voorjaar op en in de kop 23-02-2014.
Lekker sjouwe deur de stad 16-02-2014.
Krabbekweekers adde wa te viere 16-02-2014.
D'n eerste dweilzondag op staat 09-02-2014.
Offiesjeele dingeskes op d'n eerste zondag 09-02-2014.
Ope dag bouwclubs in d'n aanlp 02-02-2014.
Kijkdag 17-02-2013.
De kop is t'r af (2) 09-02-2013.
De kop is t'r af (1) 09-02-2013.
Same schole 08-02-2013.
Karrekes in 't g 06-02-2013.
Op 't Forum Magnum 03-02-2013.
Bredaas bezoek bij Wa Summe Nou Ebbe 02-02-2013.
Dies Dominica Meridies (Zondagmiddag in Potjesletijn) 27-01-2013.
Ope deure van de bouwers op 't Konterscherp 13-01-2013.
Toeteroet schnmake 12-01-2013.
Wages en zo op de ketwallek van de Kaai 26-02-2012.
Modespektakel vor de Krabbekes 20-02-2012.
D'n intocht 18-02-2012.
En grte ketwallek op Meilust 17-02-2012.
Wagetjes kijke 's middags 15-02-2012.
Veul blauw (en wit) in 't vastenavendlandschap 05-02-2012.
'N vir in oew ol van de Boerenol 05-02-2012.
Trug nar school voor 't jeugddiktee 01-02-2012.
Atteljeeroetje en wa vreemde vogels 29-01-2012.
Eve n'op zondagmorrege 'n ceedeeke n'ale 29-01-2012.
Vastenavendbeurs 28-01-2012.
Ope deure dag van bouwklups 22-01-2012.
Trouwboekske 11-11-2011.
Konvekasie in de fOutletstraat 05-11-2011.
Kijkdag 13-03-2011.
Kijkdag 13-03-2011.
Kindervastenavendfsje 07-03-2011.
Intocht: op de Mart 05-03-2011.
Intocht: naar de Mart 05-03-2011.
Optocht De Krabbenkooi 04-03-2011.
Optocht Sancta Maria 04-03-2011.
Optocht Montessorischool 04-03-2011.
Grt Berregs Diktee: 'N Gemiste Kans 16-02-2011.
Jeugddiktee 16-02-2011.
Zondagmiddagrondje 13-02-2011.
Prinsebal bij opening ekspesisie Mooi late n'ange 12-02-2011.
Kijke in de keuke van bouwklupkes 06-02-2011.
Ellef ellef 11-11-2010.
Konvekasie 06-11-2010.
'N kijk op 't kijke bij de Kijkdag 21-02-2010.
De jongste dag oftewel de kindervastenavend 15-02-2010.
'N stukske Dweilbendfestival 14-02-2010.
D'n intocht van 13-02-2010.
Op de Plaat blefde jong 12-02-2010.
Wagetjes kijke overdag 10-02-2010.
Wa blde van de zondagmiddag 31-01-2010.
Jeugddiktee 27-01-2010.
Wa plaatjes van zondag 24-01-2010.
Binnefietskesert vor Hati 24-01-2010.
Geitontbijt dweilbend(e) Wellek? 24-01-2010.
Neuzebal 23-01-2010.
Vastenavendbeurs 23-01-2010
Kijke in de keuke 17-01-2010.
Op nar 't motto 11-11-2009.
Op de Kaai 01-03-2009.
De blauwe n'oedjes van de kindervastenavend 23-02-2009.
Meziek uit veule lande: Dweilbendfestival 22-02-2009.
Me zijn mar weer 's weg: d'n intocht 21-02-2009.
Optochten scholen twee 20-02-2009.
Optochten scholen n 20-02-2009.
'N Doekske vor 't bloeie: de geveldweil 19-02-2009.
Wagetjes kijke vor ouwere, jongere en alles drtusse 18-02-2009.
Wa jubelerende ICB'ers 16-02-2009.
Dweile zolang 't drg was 15-02-2009.
Trug van weggewist: De Lachende Koei 15-02-2009.
Berregs jeugddiktee 04-02-2009.
D'artestieke zondag 01-02-2009.
Wa straatbeelde van zondag 01-02-2009.
De vekansie van de Nar en Steketee 01-02-2009.
Neuzebal 31-01-2009.
Ruilmart 't Veldteke 31-01-2009.
Open dag bouwclubs 25-01-2009
Bij de Geit 11-11-2008
Uitdle konvekasie voor ellef ellef 06-11-2008.
Kijkdag op de Kaai 10-02-2008.
De Kindervastenavend die ge nie vergit 04-02-2008.
Dweilbendfestival 03-02-2008.
Intocht 02-02-2008.
Opbouw wagens zaterdag 02-02-2008.
Optocht Meilust 01-02-2008.
Wagetjes kijke middag 30-01-2008.
ICB-avend 28-01-2008.
Dweile n'op zondag 27-01-2008.
Zondagmiddag 20-01-2008.
Jeugddiktee 16-01-2008.
Op straat 13-01-2008.
Kijkds wir 't bekijke wrd 13-01-2008.
Op 't Neuzebal alles van stal 12-01-2008.
Boereprotest van de B.L.T.O. 12-01-2008.
Te gast bij De Krabbekweekers 12-01-2008.
Ruilmart 't Veldteke 12-01-2008
Ope dag bouwklups 06-01-2008.
Eerste inschrijvinge 05-01-2008.
Ellef ellef bij de Stichting 11-11-2007.
Uitreike convecasie 04-11-2007.